Темний режим
Про менеNajchętniej dla samotnej lub w związku kobiety z rozpalonymi fantazjami bi, bez górnej granicy wieku.. Rozglądam się za otwartą, szczerą Koleżanką..
Często zabawiam się sama..
Nie mam kamerki.
Lubię wiedzieć jak się kochacie, zabawiacie..
Szukam odskoczni, dobrej zabawy, erotycznego szaleństwa, fantazji..
Dziękuję za propozycje od chłopaków podszywających się za dziewczyny!
Panowie, tekstami z podręcznika dla akwizytorów, nie urzekniecie mnie.
Interesują mnie wiadomości, chętnie wyrafinowane.
Propozycje samców spotkań za kasę, będę blokowała!!!
Inspirują mnie bardziej wyrafinowane wiadomości, ale zapewne nie ( hej czesc szmato kiedy siema joł kurwo pozdro itp) To jest mega słabe i uwłaczające.
Witajcie po małej przerwie. Nie było mnie kilka miesięcy tu. Co ciekawe, oraz to co widzę i czytam teraz, niestety moje odczucia nie są pozytywne. Jest tu chyba jeszcze gorzej..
Panowie, jeżeli będzie stosowna potrzeba, odezwę się sama :)
Niech wir namiętności i rozkoszy porwie nas wszystkich ;)
...Wszystkiego najlepszego, z okazji wczorajszego dnia chłopcy :p
( życzenia kieruję do około 1/450 normalnych) .
Będąc tu, lubię się pobawić, fantazjować o was. Aktualnie tyle mi wystarcza i już. Buziaki
Często zabawiam się sama..
Nie mam kamerki.
Lubię wiedzieć jak się kochacie, zabawiacie..
Szukam odskoczni, dobrej zabawy, erotycznego szaleństwa, fantazji..
Dziękuję za propozycje od chłopaków podszywających się za dziewczyny!
Panowie, tekstami z podręcznika dla akwizytorów, nie urzekniecie mnie.
Interesują mnie wiadomości, chętnie wyrafinowane.
Propozycje samców spotkań za kasę, będę blokowała!!!
Inspirują mnie bardziej wyrafinowane wiadomości, ale zapewne nie ( hej czesc szmato kiedy siema joł kurwo pozdro itp) To jest mega słabe i uwłaczające.
Witajcie po małej przerwie. Nie było mnie kilka miesięcy tu. Co ciekawe, oraz to co widzę i czytam teraz, niestety moje odczucia nie są pozytywne. Jest tu chyba jeszcze gorzej..
Panowie, jeżeli będzie stosowna potrzeba, odezwę się sama :)
Niech wir namiętności i rozkoszy porwie nas wszystkich ;)
...Wszystkiego najlepszego, z okazji wczorajszego dnia chłopcy :p
( życzenia kieruję do około 1/450 normalnych) .
Będąc tu, lubię się pobawić, fantazjować o was. Aktualnie tyle mi wystarcza i już. Buziaki
Шукаю
Осіб статі:Жінка, Пара
З метою:Вільні стосунки, Віртуальне знайомство, Тривалі відносини
Вподобання
Дані
Ім'я:Ewa
Мова:Польська
Знак зодіаку:Водолій
Сімейний стан:Вільний(на)
Алкоголь:Випиваю зрідка
Сигарети:Не палю
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.






