Темний режим


Дані
Мова:Польська
Знак зодіаку:Козеріг
Wroclaw, gdzieś mozba spotkac kutasa? Parking/galeria/plener?
Bielany Wroclawskie dzisiaj, ktos cos?
Jestem w Krakowie, ktos cos?
Ruchać mi się chce
Gdzie w Krakowie można trafić na fajnego kutasa? Będę dziś i jutro
Додав нове приватне фото.
Ktos cos online?
Додав нове приватне фото.
Będę w nocy w Słupsku. Ma ktoś ochote spotkać się na lodzika/ coś więcej? Chętnie zonaci 😉


