Темний режим


Про менеKtoś to czyta ? Jestem po 30 więc mam luz w głowie otwarty umysł , i spokojna duszę , nie gonie za tym co ulotne , lubię fajne relacje niekoniecznie stałe , najważniejsze żeby był Vibe , kontynuujemy ? 😏
Вподобання
Дані
Мова:Польська
Знак зодіаку:Лев
Волосся:Брюнет(ка)
Сімейний стан:Вільний(на)
Діти:Я не маю
Алкоголь:Не п'ю
Сигарети:Не палю
Освіта:Профільна середня
No hejo 😎
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.



