Темний режим


Про менеWitam, poszukiwany przyjaciel do stałej dłuższej relacji, inteligentny nie nachalny. Tylko ktoś wolny.
Nie odpisuje na każdą wiadomość, zdjęcie jedynie po dłuższym poznaniu sie:) jeśli piszesz z pytaniem ile biorę od razu jesteś skreślony, panowie trochę więcej kultury
Nie odpisuje na każdą wiadomość, zdjęcie jedynie po dłuższym poznaniu sie:) jeśli piszesz z pytaniem ile biorę od razu jesteś skreślony, panowie trochę więcej kultury
Шукаю
Осіб статі:Чоловік
З метою:Реальна зустріч, Тривалі відносини, Шлюб
В віку:від36до55років
Вподобання
Дані
Ім'я:Zapytaj
Мова:Польська
Зріст:160 cm
Фігура:Надвага
Знак зодіаку:Скорпіон
Волосся:Блондин(ка)
Сімейний стан:Вільний(на)
Діти:Я не маю
Алкоголь:Не п'ю
Сигарети:Не палю
Освіта:Профільна середня
Ma ktoś chęć na wieczorny spacer?
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.
Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen facetów z tego portalu?
Piszą pierwsi, rozmowa płynie, jest chemia, pada propozycja spotkania…
i nagle puf, znikają szybciej niż motywacja w poniedziałek rano.
Bez „sorry”, bez „jednak nie”, bez niczego.
Serio zaczynam się zastanawiać, czy łatwiej im umówić się z inną kobietą, płacąc za seks, niż normalnie spotkać się z kimś, z kim już mieli fajny kontakt i realną szansę na coś normalnego? 🤷🏼♀️
Piszą pierwsi, rozmowa płynie, jest chemia, pada propozycja spotkania…
i nagle puf, znikają szybciej niż motywacja w poniedziałek rano.
Bez „sorry”, bez „jednak nie”, bez niczego.
Serio zaczynam się zastanawiać, czy łatwiej im umówić się z inną kobietą, płacąc za seks, niż normalnie spotkać się z kimś, z kim już mieli fajny kontakt i realną szansę na coś normalnego? 🤷🏼♀️
Czy faceci jeszcze istnieją… czy to tylko mit? 😉 Czasem mam wrażenie, że mężczyźni, z którymi naprawdę warto wypić kawę o poranku i kieliszek wina wieczorem, to już postacie z bajek… albo z reklam perfum. A przecież nie szukam ideału – tylko kogoś prawdziwego. Wolny mężczyzna – to słowo klucz. Nie „w separacji”, nie „skomplikowane”, nie „z kimś, ale to nic poważnego”. Tylko wolny. Tak jak ja.
Szukam kogoś, z kim można rozmawiać do późna w nocy, wyjść spontanicznie na spacer, pośmiać się, poprzytulać… i może z czasem stworzyć coś więcej. Nie interesują mnie relacje z doskoku, ukrywane, niedomówione. Chcę spotkań na różnych płaszczyznach – psychicznej, emocjonalnej, a jeśli zaiskrzy, to i fizycznej. Bez presji, ale z otwartością. Jeśli jesteś wolny, wiesz czego chcesz i umiesz być szczery – to może właśnie Ty jesteś tą brakującą częścią mojego równania.
Szukam kogoś, z kim można rozmawiać do późna w nocy, wyjść spontanicznie na spacer, pośmiać się, poprzytulać… i może z czasem stworzyć coś więcej. Nie interesują mnie relacje z doskoku, ukrywane, niedomówione. Chcę spotkań na różnych płaszczyznach – psychicznej, emocjonalnej, a jeśli zaiskrzy, to i fizycznej. Bez presji, ale z otwartością. Jeśli jesteś wolny, wiesz czego chcesz i umiesz być szczery – to może właśnie Ty jesteś tą brakującą częścią mojego równania.








