Background
Чоловік,37 років,Ełk, Польща
45 6711 195
Останній раз онлайн: 25.06.2026, на веб-сайті від:
Про менеPosiadam wiele atutów, a jednym z nich jest ten, że twoje największe zboczenie, sekret i zajawka szybko mogą stać się również moimi. Nie istnieje dla mnie tabu, a w życiu kręci mnie naprawdę wiele różnych niecodziennych i niepopularnych rzeczy i zachowań. Jedno jest pewne- nie zaskoczysz mnie niczym 😇 no chyba że otwartością!

Ponadto jestem zdrowym fizycznie i psychicznie, silnym i sprawnym młodym facetem, który chciałby (w końcu) zacząć doświadczać w życiu czegoś więcej niż tylko waniliowego, nudnego seksu bez większych emocji.
Nie palę (niczego) a piję rzadko. Dbam o wygląd i higienę tak bardzo, jak tylko to możliwe, lubię rower, spacery i seks pod każdą postacią. Stabilny emocjonalnie, szanujący granice, dane słowo i dyskrecje!
Шукаю
Осіб статі:Жінка, Чоловік
З метою:Вільні стосунки, Реальна зустріч, Секс без зобов'язань, Тривалі відносини
В віку:до40років
Дані
Ім'я:Jacek
Мова:Польська
Зріст:180 cm
Фігура:Струнке
Знак зодіаку:Рак
Волосся:Брюнет(ка)
Сімейний стан:У стосунках
Діти:Я не маю
Алкоголь:Випиваю зрідка
Сигарети:Не палю
Освіта:Базова середня
Ostryjebak91
Jestem wiecznie niewyżytym facetem z dużymi potrzebami i równie dużym i grubym sprzętem💦😈
Ostryjebak91
Kto chce go do zabawy🍆🍆
Snikersik84
Ja chcę 🍆💦🥵
Robaczek78
Ssałbym do końca
Lubiesieruchac1983
Idealny 👍🔥💦
Ostryjebak91
Obudzony....
Ostryjebak91
Kto go chce poczuć
Brunio
Pięknie ją suniesz 😀
BudowlaniecUni
Ja chcę. Lubię ostre ruchanie w dupę 💦🍆
Brunio
Ale bym dawał Ci dupy
Ostryjebak91
Zwisa
Ostryjebak91
Przed pracą mi się podniósł
Mazury50Elk
Super
WawaSuka
ojebał bym go
Ostryjebak91
Jestem mocno napalony
PASYWNYBAREBACK
Fajny
Armin22
Ssał bym 😈
Uni32Wro
Dawaj go :)
Ostryjebak91
Mazury50Elk
Piękny duży
IgorBe
Wypiąłbym sie ładnie na boku pod kołdrą zebys mi go wsunął i bzykał aż sie spuścisz w srodku. Albo mi na twarz jak wysunę język na kolanach.
Ostryjebak91
Додав нове приватне фото.
Ostryjebak91
Ktoś chce mojego do zabawy?
Mazury50Elk
Piękny
Verbo39
Brałbym calego
Armin22
Bardzo chętnie 😈