Темний режим


Про менеHej!:)
Czy jest tutaj ktoś w ogóle realny czy sami bajkopisarze?
Chętnie dam się zaprosić na kawkę czy obiad w Twoim towarzystwie:)
Cenię sobie szacunek i kulturę osobistą.
Szukam kogoś bez nałogów do dłuższej relacji.
Bardzo proszę o nie marnowanie sobie czasu na zbędne pisanie samych wiadomości. Proszę o wiadomości tylko od tych realnych Panów, mile widziane osoby z wyższym wykształceniem, może da się poznać inteligentnego Pana Doktora:)
Spotykam się tylko w ciągu dnia i tylko to co w tagach:) Bez oralu.
Nie spotykam się na stosunek.
Cenię sobie dyskrecję.
Do zobaczenia.
Czy jest tutaj ktoś w ogóle realny czy sami bajkopisarze?
Chętnie dam się zaprosić na kawkę czy obiad w Twoim towarzystwie:)
Cenię sobie szacunek i kulturę osobistą.
Szukam kogoś bez nałogów do dłuższej relacji.
Bardzo proszę o nie marnowanie sobie czasu na zbędne pisanie samych wiadomości. Proszę o wiadomości tylko od tych realnych Panów, mile widziane osoby z wyższym wykształceniem, może da się poznać inteligentnego Pana Doktora:)
Spotykam się tylko w ciągu dnia i tylko to co w tagach:) Bez oralu.
Nie spotykam się na stosunek.
Cenię sobie dyskrecję.
Do zobaczenia.
Шукаю
Осіб статі:Чоловік
З метою:Реальна зустріч, Тривалі відносини
В віку:від30до45років
Дані
Ім'я:W.
Мова:Польська
Зріст:162 cm
Фігура:Спортивне
Знак зодіаку:Близнюки
Волосся:Інше
Сімейний стан:Вільний(на)
Діти:Я не маю
Алкоголь:Не п'ю
Сигарети:Не палю

