Темний режим


Про менеLekko otyły miś : )
Chwilowo nie dysponuję wolnym lokum lub jakimkolwiek innym wolnym miejscem...Liczę na ciebie :)
Chętnie się spotkam interesuje mnie tylko i wyłącznie realne spotkanie.
.
Nie interesuje mnie pisanie i opowiadanie bez końca czy teksty typu :
"kogo szukasz" "co chciałbyś robić " ? Na takie pytania i zaczepki nie będę reagował...
Albo się spotykamy i fajnie bawimy albo w sumie nie mamy o czym rozmawiać tak naprawdę ....👍
Chwilowo nie dysponuję wolnym lokum lub jakimkolwiek innym wolnym miejscem...Liczę na ciebie :)
Chętnie się spotkam interesuje mnie tylko i wyłącznie realne spotkanie.
.
Nie interesuje mnie pisanie i opowiadanie bez końca czy teksty typu :
"kogo szukasz" "co chciałbyś robić " ? Na takie pytania i zaczepki nie będę reagował...
Albo się spotykamy i fajnie bawimy albo w sumie nie mamy o czym rozmawiać tak naprawdę ....👍
Шукаю
Осіб статі:Чоловік
З метою:Вільні стосунки, Одноразова пригода, Реальна зустріч, Секс без зобов'язань
В віку:до50років
Вподобання
Дані
Ім'я:Simaye
Мова:Польська
Зріст:179 cm
Фігура:Декілька лишніх кілограм
Знак зодіаку:Близнюки
Волосся:Блондин(ка)
Сімейний стан:Вільний(на)
Діти:Я не маю
Алкоголь:Не п'ю
Сигарети:Не палю
Освіта:Профільна середня
W moim profilu wyraźnie jest napisane dla wszystkich że nie interesuje mnie pisanie bez końca typu :
"co lubisz " co chcesz robić " kogo szukasz " ? Nie obchodzą mnie tez inni ludzie więc nie pytajcie mnie czy wiem czy znam a gdzie z kim i kto kogo? - Będę blokował bez ostrzeżenia za takie pytania.
Mam swoje życie patrzę tylko na siebie i żebym ja był szczęśliwy w życiu...Mam w dupie innych i to co wyprawiają...Każdy jest dorosły każdy ma rozum i niech każdy odpowiada za siebie...Tyle.🤔
"co lubisz " co chcesz robić " kogo szukasz " ? Nie obchodzą mnie tez inni ludzie więc nie pytajcie mnie czy wiem czy znam a gdzie z kim i kto kogo? - Będę blokował bez ostrzeżenia za takie pytania.
Mam swoje życie patrzę tylko na siebie i żebym ja był szczęśliwy w życiu...Mam w dupie innych i to co wyprawiają...Każdy jest dorosły każdy ma rozum i niech każdy odpowiada za siebie...Tyle.🤔
Додав нове приватне фото.
Додав нове приватне фото.









